Kryefjala Logo

Në 1,2,3,4,…7,8,9 mijë foto, ky është gjesti i preferuar i Loredanës

27 Maj, 2022 | 11:38 am

Është një nga reperet shqiptare më në zë botë. E kemi fjalën për Loredanën e cila numëron mbi 3 milion ndjekës në Instagram, por edhe shumë çmime të rëndësishme ndëekombëtare.

Reperja stil ka dhënë para pak ditësh një intervistë për Vogue Germany dhe bëri gjithashtu me dije se mban ende pasaportën e Kosovës.

Por ajo që na ka rënë në sy në fotot e saj, përveçse janë shumë të kuruara janë thuajse me këtë gjest që zakonisht e përdorin thuajse të gjithë reperët.

8A91CC05 8FDA 4160 ACFB DF4981CF6DDB ACC7C8DE DE9E 4EDC 9593 E801B7024748 DB8D7731 65C4 4BC2 A493 BFF5DD3F18B6 F1973714 F0B9 4238 B1FF 68CAB9C51E6530A95A5F 0A7C 44F5 9852 57FD88E2644D

Lori është përfolur gjithashtu edhe për historinë dhe ndarjen me reperin Mozzik me të cilin kanë një vajzë me emrin,Hana.

Të ngjashme