Kryefjala Logo

Ndryshon profesion Arilena Ara?Ku do ta shohim tani

11 Prill, 2022 | 11:36 am

Arilena Ara,këngëtarja që e mbajmë mend që të vogël kur fitoi “X Factor” vjen me supriza.

Fituese jo vetëm e “X Factor” por edhe e Festivalit të Këngës duke na përfaqsuar në Eurovision,e vërteta është se të gjithë e kujtojnë vetëm me këngën “Nëntori”

Absolutisht Arilenës nuk i mungon vokali por ai shpërthimi i erdhi vetëm me një këngë.
Gjithsesi tani këngëtarja ka plane të reja.

Burime pranë “Vip Magazinë” bëjnë me dije se Arilena do të jetë prezantuese në televizionin “ABC” tek emisioni i ri investigativ “Piranjat”

Asgjë nuk është konfirmuar ende nga Arilena Ara dhe për vendin e moderatores në emision janë përfolur disa emra.

Të ngjashme