Kryefjala Logo

Ndodh takimi i shumëpritur i Beniadës dhe …

9 Prill, 2022 | 2:04 pm

Olti Curri ka qenë një nga mbështetësit më të mëdhenj të Beniadës e ndonse takimi i tyre pritej nga ndjekësit të cilët nuk ngurronin me pyetje.

E mesa duket momenti erdhi. Olti ka publikuar një foto me Beniadën ku përbri shkruan:
“Ajo që shumë pritej ndodhi. Së shpejti në portale, takimi i Benit dhe Oltit. Të pathënat e mbesës së dajë Pashukut dhe çunit të Myzit”.

E pra e kishim pritur dhe Olti me Benin sapo na i plotësuan dhe faleminderit në këtë të shtunë që gjithë pjesa tjetër e showbizit është në gjumë.

72CAF0BC BF3B 4113 8DF5 7B0E740BED52

Të ngjashme