Ndjekesja kunder Arbanes:”Po beni hile” dhe Arbana i pergjigjet

7 muaj më parë

Mbremjen e djeshme,Donaldi u surprizua nga binjaku i tij Romeo ku na falen momente shume emocionuese.

Shume emocione patem edhe kur takoi Boren apo kur takoi edhe prinderit.Ja pra kjo gje duket se nje pjese nga publiku nuk i pelqen duke menduar se Donaldi po mbahet me hater pasi ka marre me shume surpriza se gjithe pjesa tjeter e shtepise.

Nje ndjekese ka komentuar poshte fotos se Arbanes me keto fjale:

“Një pyetje: Futja e Romeos për t’i dhënë mesazh është? Përse u dashka gjithë ky suport ndaj tij, vendosni banorët në kushte të barabarta, sepse është i vetmi që ka marrë disa sinjale ose mesazhe…”, shkruan ajo.

Dhe Arbana nuk vonon ne pergjigje:

“Një përgjigje: Këtu nuk komentohet Big Brother”- shkruan moderatorja.

Të ngjashme