Kryefjala Logo

Ndjekësit pyesin si do të ishte jeta e saj pa Zenin?! Dhe Armina thotë…

18 Korrik, 2022 | 1:43 pm

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptarë. Nuk ka gazetarë që nuk e pyet Arminën se kur do të lidhë kurorë me djalin e ish-Kryeministrit Berisha dhe blogerja e njohur thotë gjithnjë së shpejti.

Megjithatë një prej ndjekësve të saj në Instagram e ka pyetur Arminën se si do të ishte jeta e saj nëse s’do të kishte njohur Shkëlzenin dhe ajo ka thënë se do të kishte bërë një master jashtë shtetit në Londër ose Milano.
7379C975 4EB0 48A9 B238 ECF792903FBE
Këtë periudhë Arminën e pamë edhe në rolin e moderatores në emisionin, “Goca dhe Gra” që me shumë mundësi do të jetë edhe sezonin e ardhshëm.

 

Të ngjashme