Kryefjala Logo

Ndjekësit kryqëzojnë Trixën, Dafina ka dy fjalë për ta!

24 Mars, 2022 | 8:56 am

Së fundmi u përfol se Dafina dhe Trixa do të bënin një bashkëpunim, ndonse më pas e vërteta ishte se ky bashkëpunim do të jetë me Dj Geek. Sigurisht që pati nga ata që e mbështetën dhe nga ata që nxorën vrer në rrjet.

Duket se këta të fundit, po përndjekin Dafinën në rrjetet e saj. Ajo ka publikuar një video humori të Stupcave në Tik Tok dhe ka replikuar me Beatrixin. Por menjëherë disa fansa kanë shkruajtur negativisht kundrejt saj dhe kritikonin miqësinë e tyre.

Dafina nuk e ka lënë me aq dhe menjëherë ka replikuar;” Ruaje për çfarë? A e keni seriozisht sidomos ju femra që komentoni kështu për një femër tjetër? Nuk kam nevojë kërkond me rujt! Kurgjo me zor nuk shkon! Stop bullying! Stop this nonsense! Or get the f… out of my page!”.

9D760EF2 6FBE 4C1F AEB1 7F8A878B6018

Të ngjashme