Kryefjala Logo

Ndjekësit e akuzuan si kunjë për Arbanën:Alketa fshin postimin!

2 muaj më parë

Në TvKlan është rikthyer “XFactor” me Alketa Vejsiun.

Duke qenë se kompeticioni i njohur i muzikës u rikthye pas 7 vitesh, Vejsiu kujtoi me një postim në rrjete sociale fillimet emocionuese të programit të suksesshëm.

Mirëpo, ndjekësit vunë edhe diçka tjetër. Alketa e fshiu një herë postimin përpara se ta postonte sërish, ndërsa një prej tyre e lidhi këtë veprim me Arbana Osmanin.

Pse e fshive postin e parë të kishte bërë dhe like Arbana apo kot për kunj?”- i shkroi ndjekësi, ndërsa Alketa ia ktheu:”Kisha asinkron zërin dhe figurën. Skam kunja me askënd. Për më tepër me një ëndërrimtare tjetër të gjeneratës time që ka bërë vendin e vet në Ekranet Shqiptare”. 

Të ngjashme