Kryefjala Logo

Ndizet showbizz-i!Majk sulmon Don Xhonin

8 Mars, 2022 | 10:34 am

Majk ka qene i ftuari i rradhes ne emisionin e Meriton Mjekicit ku sic e do tradita e emisionit ka bere nje Freestyle duke u bere diss disa repereve.

Fansat e Hip-Hopit kane vene re se disa rrjeshta i jane dedikuar Don Xhonit dhe kane vershuar ne komente.

Ne vete emisionin qe e beri Don Xhonin te famshem  pothuajse ne gjithe boten duke u bere fenomen ne Tik Tok,Majku i dedikoi keto rrjeshta:

“Ke dhez pahiri, po mendon se ke mrri/ Dallojnë ata që dhezin dhe ata që shkruajnë histori”

“Po qysh ka dhez shpejt iu ka hy uji/ Menduat se u bëtë shpejt, por fama ju ka mashtruar”

“Kur pata nis nota të larta me këndu më patën kritiku/ 1 vjet më von reperat tu munu me bo të njëjtin sen me autotune.”

Nuk ka ende nje reagim nga Don Xhoni dhe duke marre parasysh se Majku nuk eshte i pari qe e “sulmon” reperi i “Make a pose” mund te zgjedhe ta “injoroje” edhe kesaj here.

Të ngjashme