Kryefjala Logo

Ndizet rrjeti! Klea Huta sërish shtatzënë?

13 Dhjetor, 2023 | 11:19 am

Mbrëmjen e së martës u mbajt premiera e filmit “5 Herë Jo” ku protagonistë ishin çifti i njohur, Donald Veshaj dhe Bora Zemani.

Pjesë e këtij eventi ishin shumë pjestarë të Top Medias, si dhe miq të afërt të çiftit, ndër ta edhe Elgit Doda dhe Klea Huta.

Përpos eventit dhe vetë filmit, vëmendje morën edhe komentet lidhur me Klean. Të shumtë janë ata që kanë shprehur dyshimet e tyre për një shtatëzani të mundshme të Kleas për shkak të formës së barkut që fustani i tregon.

Por këtë mbetet të na i thotë Klea vetë!

E163ACFE 1CBD 4EE5 8BC7 FD872BF593DA

1D0DA3E1 758A 421A 9CA4 B02526C31095

Të ngjashme