Ndarja nga Afrona bën bashkë Bleron dhe Teutën…

5 muaj më parë

Ndarja me modelen Afrona Dika ishte martesa e dytë “e dështuar” për këngëtarin Blero Muharremi. Ai ka patur më herët një divorc edhe me ish-partneren e tij Teuta Krasniqi, me të cilën ka një vajzë që quhet Tara.

Marrëdhëniet me Teutën duken perfekte, për sa kohë ata kujdesen të dy për të bijën, megjithëse kanë vazhduar jetët në drejtime të ndryshme. Sot, me rastin e ditëlindjes së Tarës, Blero dhe Teuta janë bërë sërish “bashkë”, për t’ia bërë këtë ditë të lumtur vajzës së tyre.

Ndërsa Afrona vijon me thumbat e saj në Instagram sa herë që Blero bën një deklaratë të fortë për të.

D73A7AFC BFC1 4633 9BCC 19A00263DB2F

Të ngjashme