Ndarja Donald-Beatrix, Anaidi i kundervihet Donaldit: Meshkuj pa shtylle kurrizore!

3 muaj më parë

Anaidi ka qene nje nder mbeshtetesit e Donaldit qe prej fillimit, madje ai ka futur dhe balonat e famshme te 9 janarit, per ditelindjen e Bores.

Por mesa duket tani me ai i eshte kundervene dhe ka bere nje reagim pas ndarjes se tij nga Trixa.

“Kur une flisja te verteten ju qe jeni mesuar te genjeni veten hidheshit kundra. Më vjen mirë që Beatrix nuk ngjan me disa nga ju! Në Shqipëri gjen pafund meshkuj pa shtyllë kurrizore, që gjithmonë shënjestrojnë një femër dhe i vënë gishtin në plagë që t’i tregojnë shokëve çfarë ngjyre ka gjaku,”- ka perfunduar ai.

Të ngjashme