Dedikimet dhe kunjat nuk kane fund! Ndahen serish Atdheu dhe Sara!

2 vite më parë

Atdheu dhe Sara jane nje nder ciftet e Perputhen qe vendosenqe njohjen ta vazhdonin jashte. Por duket se problemet mes tyre jane te njepasnjeshme.

Se fundmi Sara ka publikuar nje story ku tregon se eshte single dhe ka hequr Atdheun nga Instagrami. Ne anen tjeter Atdheu ka publikuar nje foto me te emen ku shkruan:

“E vetmja qe nuk me le ne balte”

Duke treguar keshtu se kete here ka qene fajtore Sara per ndarjen e tyre pasi ajo e ka lene ne balte.

Të ngjashme