Ndahen Olsi Bylyku dhe Egli Tako?

6 muaj më parë

Duket se marrëdhënia e Olsi Bylykut dhe Egli Takos është duke kaluar në krizë. Ndonse Olsi ka bërë pushimet i vetëm në Dubai.

Gjithçka që i lidh tashmë Olsin dhe Eglin në jetën e tyre publike është një “follow”. Ata vazhdojnë të ndiqen në Instagram, por vetëm kaq. Prej muajsh çifti nuk shkëmben më as “like” në fotot e tyre e madje Egli ka zhdukur edhe kujtimet me partnerin.

Për të mos u mjaftuar me kaq, Olsi ka publikuar së fundmi një nga paroditë e tij, e cila u shpërnda nga qindra ndjekws e miq, por jo nga partnerja e tij, shkruan AlbEu.com.

Të vetmet gjurmë të Olsit në profilin e Eglit kanë mbetur bashkëpunimet mes tyre, pasi ata janë një dyshe shumë e mirë kur flitet edhe për muzikën.

Të ngjashme