Ndahen Andi dhe Gresa?

1 javë më parë

Andi dhe Gresa krijuan lidhjen e tyre në Big Brother VIP Kosova, ndonse u mirëpritën si çift nga publiku. Ata nuk ngurruan të realizonin pushimet bashkë.

Por së fundmi Gresa ka fshirë të gjitha pushimet nga Instagrami me Andin duke na lënë të kuptohet se mes tyre ka diçka që nuk shkon.

Nuk dihet nëse çifti është në një krizë apo ndarja ka ardhur. Ndonse Andi në anën tjetër ka ende një foto me Gresën.

Të ngjashme