Nami ne rrjet! Zhvishet Sara e Perputhen

1 vit më parë

Sara eshte nje nga personazhet me provokuese ne Perputhen dhe kete e ka treguar qe prej fillimit.

Ajo provokon me qendrim, sjellje por dhe pamje. Te njejten gje ka bere edhe ne rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet topples, ndonse eshte e kthyer me kurriz ka provokuar shume. E pra nje foto mjaftoi qe te bej komplet lemsh rrjetin.

Të ngjashme