Na vjen keq Mozzik po Loredana e veshi e para…

5 muaj më parë

Ndodh shpesh që këngëtarët të bëjnë “xing” me veshjet e tyre. Në një kohë kur moda nuk njeh limite dhe kur vajzat mund të veshin rroba mashkullore ose dhe anasjelltas ndodhin edhe përplasje të lezetshme herë pas here.

Ja përshembull këtë xhup pa mëngë që Loredana e ka postuar prej kohësh në rrjete sociale, Mozzik e ka veshur në klipin që ka publikuar së fundmi, ku vjen në bashkëpunim me Getoar Selimin.

Nuk e dimë nësë këtë e ka bërë me qëllim por Lorit ky xhup i Bottega Venetës i rri perfekt, madje më bukur se reperit.

IMG 1395 IMG 1393 IMG 1400

Të ngjashme