Kryefjala Logo

Na vjen keq Georgina po Jonida Maliqi e veshi e para…

22 Shtator, 2022 | 12:49 pm

Kur vjen puna për trende, e para që i sjellë në Shqipëri është Jonida Maliqi. Para tre ditësh bashkëshortja e futbollistit Ronaldo, Georgina Rodriguez ka veshur një xhaketë oversize xhins të Balenciagës, e cila kushton 1.600 dollarë por të njëjtën xhaketë e ka veshur të premten e javës së kaluar këngëtarja jonë, Jonida Maliqi.

Georgina Rodriguez
95766A89 DC3E 4F18 9332 22D675F375BB

Jonida Maliqi

11E24AB3 CCD7 4EDF 9DAB BCC6B7AEE9EE 06021D4D 0E90 48D9 A0B4 240F5314A5CE

E ftuar në emisionin “Ditë pas Dite” në Rtsh, Jonida përveç të rejave nga jeta e saj artistike e personale bie gjithnjë në sy edhe për veshjet dhe stilin e saj unik. Edhe në Eurovision përpos performancës së jashtëzakonshme Jonida Maliqi, e përfaqësoi Shqipërinë denjësisht edhe me stil.

Të ngjashme