Murati e braktis per konkurrenten e re, Sindi nuk mban dot lotet!

1 vit më parë

Diten e djeshme situata ka qene shume e tensionuar ne Perputhen. Murati ka dale me Olen konkurrenten e re ku eshte dukur shume i afert me te.

Me pas ai ka bere nje takim 4 minutsh sqarues me Sindin ku dhe i ka kerkuar te terheq deklaraten qe ka bere per te.

Kjo gje nuk eshte pritur aspak mire nga Sindi e cila ka shperthyer ne lot. Autorja e programit ka publikuat nje foto te Sindit e cila shfaqet duke qare dhe shkruan: Sindi ne prapaskene pas situates se fundit.

Të ngjashme