Mungoi në dasëm,Luizi tregon pse nuk ishte nëna e tij

5 muaj më parë

Luiz Ejlli është zyrtarisht burrë i martuar dhe dasma e tij bëri jo pak bujë.Ndërsa rëndom jemi mësuar që nëpër dasma të komentojmë fustanin e nuses,ushqimin,muzikën apo dekorin,kjo dasëm kishte tjetër dinamikë.

Ku ishte mami i dhëndrit?
Luizi u martua pa familjarët e tij pranë dhe ndërsa u duk që për këngëtarin nuk ishte problem,mijëra shqiptarë reaguan negativisht.

Luizi për Top Channel në ‘After Party-n e BBVIP2’ tha se të dielën ka shkuar menjëherë në Shkodër sepse ka pasur nënën sëmurë,duke lënë kështu të nënkuptohet edhe arsyeja e mungesës..
E besueshme mjaftueshëm..?
Po motra,kunati,mbesat,dajallarë,xhaxhallarë,teze dhe kushurinj që e përfaqësojnë nuk ka?
Diçka ka këtu…

Të ngjashme