Kryefjala Logo

Mungesa e një personi që pritej të ishte në dasmën e Arbër Hajdarit.

2 Tetor, 2022 | 10:11 pm

Mbrëmjen e djeshme Arbër Hajdari ka realizuar dasmën e tij, ku të ftuar ishin personazhe të ndryshme të showbizit dhe jo vetëm. Madje ata që tërhoqën vëmendjen ishin Lori Hoxha dhe pjesa tjetër e stafit të Big Brother VIP.

Prisni pak, Big Brother? Dikush mungonte. E dini cila? Ajo që shoqëroi Arbrin në kolltuqet e opinionistëve. Opinionistja Balina Bodinaku u vu re se ka munguar në dasmë. Ndonse nuk dihet nëse Arbri e ka ftuar apo jo.

Gjithsesi rikujtojmë se ata nuk kanë pasur marrëdhënie fort të mirë pasi ndanin mendime të ndryshme.

Të ngjashme