Kryefjala Logo

“Mund te kisha dicka”Ish-konkurenti i ‘PerPuthen’ shpreh hapur interesin per Beniaden

6 Mars, 2022 | 4:37 pm

Albi,tashme i larguar nga emisioni “PerPuthen” eshte nje nga emrat me te diskutuar te emisionit dhe jashte tij po ben te njejten gje.

Pse mendojme keshtu?

Epo se fundmi ishte i ftuar ne emsionin “Expuls” ku nder te tjera foli per jeten dhe planet qe ka.

Ne rubriken “Drejt marteses”,Albi shfaqi hapur preferencen e tij per Beniaden.
Biem te gjithe dakort se Benin e do e gjithe Shqiperia dhe ka fituar nje popullaritet te jashtezakonshem.Mjafton te permendesh emrin e saj dhe je direkt lajm!

“E kam takuar, është shumë e bukur dhe mund të kisha diçka”-jane fjalet e Albit.

Strategji per te bere portalet te flasin per te?Hmm..

Beniada ende nuk eshte pergjigjur publikisht,por edhe nese e ben,besojme se ndonje biberon do i japi dhe Albit..

Të ngjashme