Kryefjala Logo

Mozzik-ut i vjen radha. Së shpejti dasmë?

6 Gusht, 2023 | 1:47 pm

Mozzik dhe Getinjo mbrëmjen e djeshme kanë festuar martesën e djalit të dajës.

Teksa në shumë dasma jemi mësuar që lulet nga nusja hidhen në një turmë vajzash beqare, në këtë dasmë nusja i ka hedhur lulet drejt një grupi djemsh.

Pjesë e grupit ishte edhe Mozzik, si beqar i deklaruar tashmë. Por, jo për shumë gjatë si duket. Lulet e nuses i ka kapur pikërisht Mozzik. Epo, të gjithë e dimë çfarë do të thotë kur kap lulet në dasmë.

69A36798 94E2 4EFA 9512 F01F87AB3F87

9188B74B DF4F 4B41 ACB6 8DBB7990125A

Të ngjashme