Kryefjala Logo

Mozzik si del e keqja me Karimin…

4 muaj më parë

Mozzik është kthyer në një fans të Bayern Munich. Ndërkohë Karim Adeyemi luan si sulmues për “Borussia Dortmund”, që është skuandra kundërshtare më e madhe e Bayern në Bundesliga.

Vetëm disa ditë pas Loredana zyrtarizoi lidhjen me 21-vjeçarin, Mozzik u shfaq në mediat sociale me fanellën e Bayern.

Së fundmi Bayern fitoi “klasiken” gjermane kundër Borusia Dortmund me rezultatin 4-0. Dhe Mozzik nuk e fshehu dot gëzimin.
IMG 8829

Të ngjashme