Kryefjala Logo

Mozzik shoqërohet në polici, ja çfarë ka ndodhur

7 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme thuhet se reperi Mozzik është shoqëruar në polici.

Ai dyshohet se ka kanosur me armë një person, si pasojë e një mosmarrëveshje momentale që kanë pasur me njëri – tjetrin që thuhet dhe kaloi në kërcënime.

Pas intervistimit nga policia, reperi është liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjashme