Kryefjala Logo

Mozzik i vë vulën: Hana më ngjan mua!

2 vite më parë

Mozzik dhe Loredana janë prindër të një vogëlusheje shumë simpatike që e kanë quajtur, Hana. Vogëlushja që kur lindi ka qenë shumë e famshme pasi nëna e saj, Loredana vendosi që t’i hapte një profil në Instagram ku aktualisht Hana numëron më shumë se 300 mijë ndjekës.

Megjithëse prindërit e saj nuk janë më bashkë, Hana kalon shumë kohë me të dy, pasi Mozzik dhe Loredana kanë bërë shpeshherë edhe pushime bashkë për hatër të Hanës. Por kohët e fundit duket se Hana ka kaluar kohë me babain e saj Mozzik, që ai e quan një “copy-paste” të vetes.

736B110F 3D38 493E 929C FAE1C57EA5CF

E në fakt për hir të së vërtetës është një mini Mozzik…

Të ngjashme