Mozzik i ka lënë shije të keqe, Loredana ka fobi nga martesa…

4 muaj më parë

Mozzik dhe Loredana kanë qenë një ndër çiftet më të komentuara në showbizin shqiptar.
Ndarjet dhe ribashkimet e tyre kanë bërë që ish-çifti të ishin shpeshherë në qend të vëmendjes mediatike.
Por një koment i fundit nga Loredana ka rënë në sy. Ajo ka deklaruar publikisht një ‘fobi’ të saj dhe kjo ka të bëjë pikërisht me martesën.
Në një video që reperja publikoi në TikTok, një ndjekës e ka pyetur nëse ajo “po mendon për martesë dhe përgjigjia e saj ishte: “Unë kam fobi nga martesa vëlla.”

”Hall me burrë e hall pa burrë, hall të mos martohesh kurrë”, thotë një shprehje e vjetër shqiptare.

 

Të ngjashme