Kryefjala Logo

Mozzik i del në krah Dafinës: Je më e mira që kam punuar

12 Tetor, 2023 | 10:44 am

Pavarësisht përplasjeve të shumta, kunjave apo unfollow-ve në Instagram, për reperin Mozzik, Dafina Zeqiri është artistja më e mirë me të cilën ka bashkëpunuar ndonjëherë. Reperi i ka treguar publikut mendimin e tij, duke i vendosur Dafit “kurorën” si më e mira.

Prishja e marrëdhënieve të Dafit me Sarën dhe Ledrin vërtetoi edhe njëherë se me ish-in s’mund të jesh kurrë shok. Dhe e gjitha nisi nga një varg i njëjtë në këngën e re të Dafinës, të cilën mesa duket ia kishte “huazuar” Ledrit.

Në debatin mes Dafinës dhe Sarës janë përfshirë edhe personazhe të tjerë publikë, të cilët kanë qenë në më të shumtën e rasteve krah Sarës.

IMG 8116

Të ngjashme