Kryefjala Logo

Mozzik dhe Loredana bëhen bashkë në ditëlindjen e Hanës!

18 Dhjetor, 2022 | 4:44 pm

Ditën e sotme Hana ka festuar ditëlindjen ku sigurisht e prindërit e saj shihen të bashkuar. Veç urimeve ata kanë publikuar një foto familjare në Instagramin e Hanës.

Një miks i cmendur mes dy njerëzve të çmendur shkruhet përbri fotos. Ndonse gjithmonë marrëdhënia e Mozzik e Loredana ka qenë me ulje ngritje.

Nuk dihet nëse këtë herë kemi një ribashkim të çiftit.

107D9BDA 4F58 4EAC A715 366E16D43FCC

Të ngjashme