Mozzik dhe Getinjo përfshihen në aksident, ja gjendja e tyre!

3 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme Getinjo dhe Mozzik janë përfshirë në një aksident teksa po i jepnin makinës së tipit S Class.

Sipas burimeve të Prive, aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Varosh në Ferizaj rreth orës 20:00.

Më tej raportohet të ketë vetëm dëmtime materiale ndërkaq reperët nuk kanë pësuar lëndime fizike.
Getinjo ka publikuar fotot e makinës të dëmtuar, ku shkruan: “msysh”.

BB4A7D6C A456 4612 BEC3 7B65C5B561F9

Të ngjashme