Kryefjala Logo

Mozzik bie pre e grabitjes. Reperit i vjedhin 100 mijë euro në shtëpi…

16 Tetor, 2023 | 7:50 pm

Reperi i njohur Gramoz Aliu, i njohur me emrin e artit Mozzik, ka rënë pre e grabitjes.Ka qenë vetë reperi që ka denoncuar rastin, duke postuar në Facebook.

Postimi i plotë i Mozzik:

Parmbrëmë paska qenë shtëpia ime epiqendra e hajnave ( hajduqëve).Dëmi ka qenë shumë i madh duke u bazuar që hajnat kan hyrë brenda dhe kan thyer kasafortën fillimisht dhe kan marrë 100k ( njëqindmijë euro cash ) para nga kursimet e mia qe i bëj besoj qe 6/7 vite .Nuk paskan lënë orë , unaza , zingjira , ari pa marrë edhe këto që tejkalojnë shumat e lartëcekura. Rreth 15/16 armë me leje të gjitha i kan vjedhë.

Domethënë i kanë vjedhur të gjitha armët në shtëpi ( me leje të gjitha).Dhe kanë vjedhur komplet sistemin e dvr ( camera).Falenderoj Policinë e Kosovës për angazhimin dhe zhvillimin që po e bëjnë qe kjo veper penale të zbardhet .

Të ngjashme