Kryefjala Logo

Mozzik bën rrëfimin e sinqertë për varësinë ndaj lëndëve narkotike…

13 Gusht, 2023 | 10:39 am

Reperi Mozzik ka folur për herë të parë për varësinë nga substancat narkotike. Mbrëmjen e kaluar, përmes Instagramit të tij reperi tregoi se u bënë 6 vite që ka hequr dorë nga droga.

Sipas tij, fakti që konsumonte drogë kishte të bënte me shumë faktorë, e një prej tyre ishte profesioni që ka. Por Mozzik falenderon Zotin që ia doli të hiqte dorë nga kjo varësi.

Si në muzikë ashtu edhe në këtë aspekt të jetës Mozzik ja ka dalë dhe ndihet shumë krenarë .

IMG 5587 IMG 5586

Të ngjashme