Mozzik ben postimin e embel per Shen Valentin dhe jo nuk eshte me Loredanen!

3 muaj më parë

Diten e sotme shume prej personazheve shqiptare kane bere urimet e tyre te Shen Valentinit.

Nder ta ka qene edhe Mozzik i cili ka vendosur te postoje foto me vogelushen e tij Hanen dhe perbri urimit ka pyetur fansat per kenget e albumit te tij.

Mozzik dhe Loredana ndonse u pajtuan serish tashme nuk dihet si shkon marredhenia e tyre.

Të ngjashme