Kryefjala Logo

Mozzik baba për herë të dytë?! “Po more”…

1 vit më parë

Pak javë më parë Mozzik lançoi projektin dedikuar vajzës së tij Hanës.Por a po mendon reperi ta ketë edhe një fëmijë tjetër.Këtë pyetje ja bën në Instagram Mozzik, ndjekësit e tij dhe ai nuk ngurroi të përgjigjej. Ai tha ‘po more’, duke shprehur dëshirën për t’a bërë me motër apo vëlla Hanën e vogël…

C99B06F4 1690 4E01 A420 DAAC1885FA9B

Mozzik së shpejti do të sjellë edhe projektin e tij më të ri muzikor.

Të ngjashme