Kryefjala Logo

Mos vallë sot shpallen finalistët në BBVA dhe të shtunën ‘Finalja e Madhe’ ?

28 Mars, 2023 | 2:17 pm

Top Channel po kalon nëpër ditët e saj më të errëta pas vrasjes së rojes disa netë më parë.
Aty ku ka gjak nuk mund të ketë show dhe mos vallë duhet televizioni të marrë masa?

Një nga spektaklet më popullorë të programit është padyshim Big Brother Vip Albania që siç u tha të shtunën,do të përfundojë me 6 maj.
Por sikur të mbarojë më shpejt?
Dhe kur themi shpejt domethënë 1 prill?

Me pak llogari sot do të shpalleshin finalistët dhe të shtunën që vjen shpallet fituesi apo jo?
Sigurisht që TCH do ti leverdiste kjo skenë për të ‘larë’ duart nga skena makabër ku mbeti i vrarë roja.

Duke adresuar atentatin tek Big Brother dhe fansat e Luizit,televizioni e mbyll spektaklin dhe ‘pastron’ imazhin tek publiku që nuk beson në fakt asgjë nga këto…

Të ngjashme