Kryefjala Logo

Mos vallë kjo foto është urimi i Bleros për Afronën?!

10 Gusht, 2022 | 11:26 am

Afrona Dika feston sot 30 vjetorin e lindjes dhe kjo datë e rëndësishme e gjeti bukuroshen bionde beqare dhe në vëmendje të mediave pas lajmeve për ndarjen nga bashkëshorti i saj, Blero Muharremi.

Afrona ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe ndjekësit, por mesa duket edhe një urim nga Blero. Megjithatë me një urim jo drejtpërdrejt duket se ka uruar ish partneren me foton e fundit të postuar në Instagram.Blero ka publikuar një foto krahas ku ka vendosur thjesht një trëndafil.  Mos vallë ka patur në mendje këngën e Ponit , “Si trëndafil”?!

Kujtojmë që pak ditë më parë edhe Blero festoi ditëlindjen, por ai nuk mori asnjë urim nga Afrona, (qoftë drejtpërdrejtë apo edhe tërthorazi)…

4B0656D4 2F44 41FE 8282 61C7C83AC2DC

 

Të ngjashme