Kryefjala Logo

Mos vallë Beniada i gjeti dhëndrin e shumë kërkuar dajë Pashukut?

2 Qershor, 2022 | 3:16 pm

Beniada është padyshim nga emrat më të lakuar në media.
U njoh gjerësisht nga shqiptarët në Big Brother Vip dhe me daljen nga shtëpia nuk ndryshoi asgjë.

Vazhdon të jetë pjesë e ekranit dhe lajmeve me një publik gjithmonë kurioz për të.

Së fundmi,Beni është intervistuar nga gazetari i mëngjesit Liridon Spahiu në T7 ku ka folur për veten,profesionin dhe angazhimet e saj.

Sigurisht që nuk i shpëtoi as pyetjeve për jetën private ku gazetari e pyet: “Do më marrësh mua nga Kosova”?
“Patjetër,patjetër se une i dua shumë Kosovarët ,çdo bëje ti për mua?
Çdo gjë – i thotë ai
Epo çdo gjë pra”,ja kthen Beni me buzëqeshje.

Mos vallë sapo pamë një flirtim live?

7691349E B4CC 4354 A537 1AA60909F7BA

Të ngjashme