Kryefjala Logo

Mos ndoshta Romeo sapo na tregoi vajzën që i pëlqen brenda BB VIP?

15 Janar, 2024 | 8:57 pm

Mbrëmjen e sotme banorët e BBVIP kanë bërë një lojë në oborr, ku i bënin pyetje njëri tjetrit. Juli ka pyetur Romeon se cila është vajza që do i vinte inat nëse do lidhej me dikë tjetër brenda shtëpisë.

I bie ta pëlqeja unë?- ka pyetur Romeo teksa Juli i ka thënë se duhet ta pëlqejë një herë që ti vijë inat.

“Sara”, ka thënë Romeo, gjë e cila është pasuar nga Sara duke thënë: E bën kastile që të më verë në siklet.

Ndonse gjatë këtyre pak ditëve e kemi parë Romeon më afër me Heidin dhe Riken.

Të ngjashme