“Mos ma thirr emrin”Fifi kunder deklaratave te Arditit.Nuk i kam marre leke

6 muaj më parë

Gjate transmetimit live te spektaklit Big Brother u transmetua nje video per Fifin ku tregohej nje nga intervistat e Arditit ku shprehte hapur zhgenjimin nga ajo pasi e nxori ne nominim me Donaldin.

Ai tha se njeriu nuk shitet per cmim dhe mesa duket kjo i dogji Fifit(dhe na pelqeu ne)

Fifi tha se kurre se ka patur mik te ngushte Arditin por thjesht nje mik qe i ka bere 2 tekste kengesh dhe per njeren nuk ka marre leke e per tjetren vetem gjysem cmimi.

Arditi qe nuk degjoi asgje e priste ne oborr per konfrontim dhe ne fillim Fifi nuk deshi por pastaj doli duke ju drejtuar me: “Mos ma thirr emrin”

Të ngjashme