Mos e besoni po deshët por Nora iu rikthye dashurisë së vjetër…

4 muaj më parë

Kur flasim për Nora Istrefin dhe dashuri të vjetër nuk duhet t’ju shkojë mendja domosdshmërisht tek Roberti. Nora është një këngëtare mjaft e dashur për publikun dhe është gjithnjë në qendër të vëmendjes edhe për projektet që ajo publikon.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa story në Instagram, ku në sy bie menjëherë look-u i saj i ri. Tashmë Nora ka befasuar me baluket e saj. Si ju duket?

Nuk është hera e parë që e shohim me baluke pasi këngëtarja këtë look e ka patur vite më parë edhe në disa klipe të vetat si tek “Nora nuk o njësoj”.

“Ciao” ishte kënga e saj e fundit që po merr një vëmendje të madhe.

 

Të ngjashme