Kryefjala Logo

Mos e besoni po deshët po kjo është shuma marramendëse që Kejvina fiton çdo muaj!

4 Janar, 2023 | 11:08 am

Kejvina Kthjella është një nga vajzat që prej më shumë se një javë është duke bërë lojën e saj brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Por mbrëmë në një bisedë pas prime-it ajo ka treguar se fiton më shumë se 6000-7000 mijë euro të ardhura në muaj.

”Normal që fitoj. 6000 deri në 7000 mijë euro në muaj fus në xhep. Kam kontrata me brande të huaja”, i ka thënë Kejvina Luis Ejllit.

Nëse i hedh një sy Instagramit të saj Kejvina ka aty mbi 800 mijë ndjekës. Megjithatë kjo nuk i ka penguar aspak ndjekësit në faqen e Big Brother që të komentojnë këtë deklaratë të Kejvinës dhe pyetja më e shpeshtë ka qenë “çfarë pune bën që paguhesh kaq shumë?!” Ose “Pse kur merr kaq shumë lekë hyre në Big Brother”….

0942A4F1 2C5B 4D1A AF9A 9F6F9B06AF74

 

Të ngjashme