Morena Taraku i jep fund beqarise?

2 vite më parë

Morena Taraku shpesh herë është përfolur për jetën private. Rreth saj ka pasur aludime se është në lidhje dashurie, por këto thashetheme si ka pranuar asnjëherë.

Mirëpo, lajmin që e prisnin të gjithë fansat e saj ka vendosur të publikojë në llogarinë e saj në Instagram. Në një Instastory ajo e pranoi se është në lidhje dashurie dhe së shpejti do të martohet.

”se pari Une jam ne nje lidhje por kjo s’eshte puna juaj. Se dyti se shpejti do te martohem dhe mezi pres te kaloj jeten me dashurine time. E fundit, kete postim e vodha nga dikush sepse jam e sigurt qe ju nuk do ta lexoni deri ne fund. Por mos u merzisni, pini uje dhe jetoni ne paqe, mos u merrni me punet e te tjerve”- shkruan Morena duke nenkuptuar se asgje nga keto nuk eshte e vertete. Thjesht eshte nje mesim per te gjithe kureshtaret.

Të ngjashme