Kryefjala Logo

Monika nuk e ftoi në ditëlindje, flet Sabiani!

2 vite më parë

Mbrëmjen e djeshme Sabiani ka qenë I ftuar në “Natën me Aulonën”, ku ka folur për jetën e tij pas largimit nga Big Brother dhe për marrëdhëniet ndonse të krijuara apo të prishura aty.

Pak kohë më parë Monika festoi ditëlindjen, por ndonse kishte të ftuar nga BB VIP, Sabianin nuk e kishte futar me justifikimin se nuk kishte marrëdhënie me të. Ndërkohë Sabiani në anën tjetër ka thënë se ndoshta ka harruar, por mes tyre nuk ka hatërmbetje se kur janë parë janë përqafuar. Edhe pse nuk kanë marrëdhënie, pas Monikës I ka ngelur hatri duke menduar se kënga “Tradhëtare”, I dedikohet asaj.

Ndonse sipas Sabianit kjo nuk është aspake vërtetë. Gjithësesi ndoshta një ditë I shohim prap miq!

Të ngjashme