Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Monika Lubonja takon personat me shtrenjte!

Prej ditesh Monika ka folur pafund per miken e saj, aktoren Olta Daku. Ato jane takuar tek suita ku Monika u terbua.

Sapo e ka takuar ajo eshte shprehur se eshte motra e saj dhe madje i ka pershkruar e suiten.

”Eshte njeriu qe beri te mundur ardhjen time ne Bb se vetem Olta me ka shtyre. E me ka thene se do ta besh patjeter e kjo ka marre fund!”.

Nje tjeter person, ka qene mikja e saj prej 15 vitesh Elma e cila i eshte ankuar se nuk e ka permendur njehere.
“E di ca ekipi jemi ne”- ka thene Monika tejet e emocionuar.

”U trondita kur pash qe bente punet e shtepise, me rane te fiket. Kur me erdhen te veteftuara ne shtepi s’me lane asnje pjate”- ka thene Olta duke qeshur.

Latest Posts

Don't Miss