Monika Kryemadhi dhe Brryli Broadway postime dhe batuta nga të dyja krahët

6 muaj më parë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka dalluar për natyrën e saj spontante dhe mjaft sportive. Gjithmonë ka ngjallur kuriozitet të madh tek njerëzit.

Në anën tjetër, Brrylli Broadway është një ndër faqet më të mëdha të memeve në Shqipëri dhe jo vetëm, që bën batuta e humor me personalitete e personazhe të ndryshëm. Por e mendoni dot?

Monika Kryemadhi dhe Brryli Broadway janë bashku dhe ka plasur humori e të qeshurat në rrjet. Fillimisht faqja ka bërë disa meme për Monikën, e cila ju është përgjigjur duke i postuar në Instagram.

Ja pra politikanët që pranojnë, e qeshin me humorin e të tjerëve dhe që e kthejnë me humor, kanë mungesë në vendin tonë!

Të ngjashme