Kryefjala Logo

Monika flet për Egla Cenon:”Uaa o Zot vetëm ke ofenduar!”

22 Janar, 2024 | 9:04 am

Një debat i ashpër midis dy aktorëve,Egla Ceno dhe Julian Deda ka bërë bujë në media.Përveç tensioneve mes të dyja palëve ka patur dhe fjalor të papërshtatshëm për një format, dhe kjo gjë ka ardhur nga Egla.

Mirëpo një tjetër artiste, aktore në profesion
njësoj si dy banorët në fjalë së fundmi ka reaguar në rrjetin e saj social të Instagramit, ku ka dy fjalë për Eglën.

‘Më vjen keq për aktorët që sjellin këtë model. Egla sa ke ardhur vetëm e ke ofenduar Julin. Idiot, majmun, pijanec, brekët…Po tani pse je ofenduar këtë se kuptoj unë? Uaaa o zot o zot është lojë po se përballon dot dil 🙏🏻.’ – u shpreh Monika Lubonja.

Të ngjashme