Kryefjala Logo

Momenti viral i “Big Brother Vip Kosova”. Stresi qëllon me shuplakë…

14 Dhjetor, 2022 | 10:33 am

Stresi, Stresi, Stresi. Një moment i papritur ka ndodhur së fundmi mes reperit dhe Xhuli Nurës. Modelja ka qenë shtrirë në divan dhe Stresi e qëlloi me shuplakë në të pasme. Xhuli u tremb fillimisht e më pas ktheu kokën.

“Më fal motër”, dëgjohet duke thënë Stresi dhe tashmë videoja është bërë virale në rrjet.

F43D822B CAF4 473F 9348 8852BCAAD7E5

Duket qartë që gocat e shtëpisë janë ato me të cilat Stresi po kalon mirë brenda shtëpisë.

Të ngjashme