Kryefjala Logo

Momenti kur Kiara ka refuzuar unazën e Luizit!

8 muaj më parë

Në fillimet e Big Brother, Kiara i ka mbajtur qendrim të ftohtë Luizit. Ndonse asokohe ai është ulur në gjunj dhe e ka propozuar.

Por Kiara sic figuron në videot virale, atëherë e ka refuzuar, e tashmë e pranoi pa hezituar. Pra gjërat për 3 muaj kanë ndryshur shumë.

Të ngjashme