Moment epik! Po flisnin për të, ja si reagojnë vajzat kur u afrohet Kristi

7 muaj më parë

Ndarja e Kristit me Kejsin ka qenë tema kryesore sot në shtëpinë e BB VIP. Ndonse duket se Kejsi është afruar shumë me vajzat duke i hapur zemrën.

Një moment ato kanë qenë duke bërë thashetheme për Kristin, por sapo ai ka kaluar afër kanë ndryshuar temë menjëherë dhe kanë folur për pizhamat e Kiarës.

Menjëherë i ka kapur e qeshura dhe kanë vazhduar më tej muhabetin, për të parë reagimin epik ndiqni videon më poshtë;

Të ngjashme