Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Moment emocionues, Hyseni preket nga historia e Nikut dhe i dhuron makinen

Pak dite me pare teksa Niku ka rrefyer ne Perputhen se ka kaluar nje aksident te rende dhe ka ngelur pa kembe shume konkurrente jane prekur. Nder ta ka qene edhe Hyseni i cili eshte shprehur se e ka shoqeruar disa here Nikun per ne shtepi dhe ka deshire qe ti bej dhurate nje makine.

Ne Perputhen Prime Hyseni i ka dhene makinen live Nikut dhe eshte shprehur se nuk e ka bere se eshte i pasur por sepse ka qene i varfer dhe i di vuajtjet.

Ka qene nje moment mjaft emocionues ky qe ka prekur te gjithe publikun.

Latest Posts

Don't Miss