Kryefjala Logo

Modeste si Ronela. “Sekreti” im ishte hiti i festivalit!

1 vit më parë

Ka rinisur sezoni i festivalit të Rtsh ku shumë këngë do të prezantohen së shpejti për publikun shqiptarë. Kjo periudhë ka bërë shumë nostalgjike edhe Ronelën dhe këtë e shprehi me një postim në llogarinë e saj në Instagram.

“Pas gjithckaje që u tha e që ndodhi (por per keto nuk e di nese do flas ndonjehere) “SEKRET” është një nga hitet më të padiskutueshme në historinë e festivalit! Nëse do ta rikendoj ndonjeherë këtë kenge në skenë do qaj e sigurt”, shkruan ajo në postimin e saj.

Po ju si mendoni është kjo këngë hiti i festivalit?!

Të ngjashme